Egitmenler

 Duyurular

  

Ayfer Yoga ve Pilates Stüdyosu.....

20 Ekim 2013 Tarihinde kurmuş olduğum FERYOGA & PİLATES stüdyomda, aynı zamanda pek çok kişiye ev sıcaklığı hissini vererek ders yapmaya çalışıyorum. Stüdyom kendi evimin de alt katında yer alıyor.

Böyle bir konsept oluşturmamın iki sebebi var. Birincisi ve en önemli sebebi, kişiye özel ders vermek ve kalabalık gruplar dışında en fazla 5 kişilik PİLATES ve YOGA dersleri vermem.

Edindiğim tecrübeler ışığında kalabalık gruplar içinde spor yapan insanların yeterli verimliliği alamadığını, eşit olmayan gruplarda sakatlandıklarını ve birbirleriyle olan rekabetin kötü sonuçlar doğurduğunu gördüm. Birebir ya da küçük gruplar ile spor yapanların ise daha kısa sürede istenilen aşamaya geldiğini, daha iyi konsantre olabildiğini, düşünerek, bilerek ve hissederek spor yaptıklarını anladım. Bunlar sonucu kişiye özel ders vermenin önemini anlayarak böyle bir stüdyo kurmaya karar verdim.

İkinci sebebim ise ev ortamı yaratarak kalıcı dostlukları YOGA & PİLATES konsepti ile pekiştirmekti.

Buraya gelen insanlar ile zaman içerisinde dost, arkadaş oldum. Doğum günlerini beraber kutladık, üzüntülerini, sevinçlerini paylaştık. Sabah mahmurluğunda henüz ayılmamış üyelerime filtre kahvemle uyardım. İşten geç çıkıp aç gelmiş üyelerime yemek ikram ettim ve bunun gibi pek çok hikaye yarattım.

Tüm bunları samimiyetimle, insan odaklı düşünce sistemim ile başardım ve devam ediyorum. Sizi de stüdyomda ağırlamak, sizle de YOGA ve PİLATES veya DUMMBELL yaparak sağlıklı ve güçlü birer kişi olarak aramızda görmek en büyük isteğimdir.


 Stüdyo KullanımıRezervasyon için gün ve saatler nelerdir ? :
Stüdyom hafta içi sabah 09.00 ile akşam 20.00 arası hizmet vermektedir. Cumartesi - Pazar günleri ise sabah 11.00 ile 21.30 arası hizmet vermektedir. Bana ulaşarak istediğiniz uygun saat ve ders için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Aracımı nereye park edeceğim ? : Otopark olarak önümüzdeki geniş cadde kullanılıyor. Günün her saati caddede araç koyabileceğiniz pek çok yer bulabilirsiniz.

Ne giyilir ? : Stüdyomda spor yapmaya gelirken kendinizi rahat hissedeceğiniz kıyafetler giymelisiniz. Eşofman altı (penye, dry fit), tayt, atlet veya tişört tercih edebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak yoga ve pilates harici çoraplı veya çorapsız çalışabilirsiniz.

Nasıl üstümü değişeceğim ? : Soyunma odası sayesinde rahatça üstünüzü değiştirebilir, duş alabilir hatta yanınızda getireceğiniz sevdiğiniz bir CD ile de yoga ve pilates yapabiliriz


Ayfer Yoga Pilates Ayfer Yoga Pilates Ayfer Yoga Pilates Ayfer Yoga Pilates Ayfer Yoga Pilates Ayfer Yoga Pilates